Etiket: Gezi

Doğu Karadeniz Turu: Sümela Manastrı ve İstanbul (Bölüm-5) 2

Doğu Karadeniz Turu: Sümela Manastrı ve İstanbul (Bölüm-5)

Bu yazımı haftalar önce yazmalıydım. Şimdiden herkesten özür diliyorum çünkü çok fazla vakit bulamadım. Yazmak için hevesim de gelmedi. Neyse sonunda yazıyorum. Bir yandan da işte database’den delete operasyonları gerçekleştiriyorum ama milyonluk kayıtlar olduğundan hala 1. silme bile bitmedi. Of of.

Doğu Karadeniz Turu: Ayder Yaylası ve Kaldığımız Yer (Bölüm 4) 0

Doğu Karadeniz Turu: Ayder Yaylası ve Kaldığımız Yer (Bölüm 4)

Bir önceki yazımda ertesi gün Ayder yaylarına gideceğimizi söylemiştim. O yazıyı tam gitirdim derken bir telefon çaldı ve Oğuz (Namı değer rehberimiz) arıyordu. Hayırdır diye telefonu açtım. Aşağıdaki fotoda kafayı bulma ile uykusuzluktan sızma arasındaki Oğuz’u ve kardeşi Nihal’i görebilirsiniz. Nihal de bu sene ÖSS’ye girmiş, tatminkar bir puan almasına karşın tercih yapmayacakmış. )

Doğu Karadeniz Turu: Samsun-Artvin (Bölüm 2) 1

Doğu Karadeniz Turu: Samsun-Artvin (Bölüm 2)

Sabah 6’da kalktık. Fakat hicbirimizi uyku tutmamış, kalkmamız pek bir kolay oldu. Toparlanıp yola koyulmadan önce son kontrollar yapıldı. Şöförümüz, yani babamın da iyi uyuyamaması pek iyi değildi tabii ama Allah’tan klima var arabada.

Doğu Karadeniz Turu: Başlangıç Mersin-Samsun (Bölüm 1) 1

Doğu Karadeniz Turu: Başlangıç Mersin-Samsun (Bölüm 1)

Birkaç hafta önce ailemin Karadeniz turu yapacağını öğrendim. Hem de araba ile. Kafalarına göre istedikleri yerde durup istediklerini yapacaklardı. Ben de henüz işe başlamadan böyle bir şey güzel olur dedim ve ben de geliyorum diyerek İstanbul’dan bavulumu toplayıp, Mersin’e uçtum.